Rozmiar 5 Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • Najnowsza odsłona piłki Select na orlik. Piłka otrzymała zupełnie nowy wygląd i jeszcze nowocześniejsze technologie. Wysokiej jakości piłka do gry na sztucznej nawierzchni wykonana z dobrej jakości materiałów.

  85,00 zł
 • Ręcznie szyta piłka nożna meczowa wykonana z najwyższej jakości poliuretanowego materiału o charakterystycznej wzorzystej powierzchni. Swoją optymalną krągłość piłka zawdzięcza opatentowanej dętce Zero-Wing. Za utrzymanie powietrza w piłce odpowiada specjalny wentyl Double-Lock zapewniający poziom szczelności znacznie wyższy od wymagań FIFA.

  99,00 zł
 • Uniwersalna piłka nożna z wysokiej jakości poliuretanowego materiału o ekskluzywnej teksturze. Swoją optymalną krągłość piłka zawdzięcza opatentowanej dętce Zero-Wing, natomiast jej wysoka szczelność to zasługa wentyla Double-Lock. Piłka jest szyta ręcznie.

  99,00 zł
 • Treningowa piłka nożna wykonana z wysokiej jakości materiałów. Piłka przy kopaniu sprawia wrażenie lekkiej i miękkiej. Zastosowanie opatentowanej dętki Zero-Wing sprawia, że piłka zachowuje stabilność i okrągły kształt mecz po meczu. Wysoka szczelność to zasługa wentyla Double-Lock. Piłka posiada atest FIFA Quality

  99,00 zł
 • Wysokiej jakości piłka do gry na sztucznej nawierzchni wykonana z dobrej jakości materiałów. Zastosowanie opatentowanej dętki Zero-Wing sprawia, że piłka zachowuje stabilność i okrągły kształt mecz po meczu. Wysoka szczelność to zasługa wentyla Double-Lock.

  99,00 zł
 • Najnowsza odsłona topowego modelu piłki Select Numero 10 Advance. Ręcznie szyta piłka nożna meczowa wykonana z najwyższej jakości poliuretanowego materiału o charakterystycznej wzorzystej powierzchni. Dzięki dużej trwałości piłka doskonale nadaje się do gry we wszelkich warunkach również do gry na sztucznej trawie.

  109,00 zł
 • Dzięki wysokiej jakości poliuretanowego materiału w połączeniu z dużą trwałością piłka doskonale się nadaje do gry we wszelkich warunkach. Przetestowana i atestowana przez IMS pod kątem rozmiaru, masy, odbicia i stopnia absorpcji wody. Swoją optymalną krągłość piłka zawdzięcza opatentowanej dętce zero-wing. Wentyl Double-Lock zapewnia piłce wysoką...

  115,00 zł
 • Meczowo-treningowa ręcznie szyta piłka nożna duńskiej marki Select. Model Select Omega wykonany został z wysokiej jakości materiału TPU, wyściełanego pianką, która sprawia, że piłka jest miękka w kopaniu. Swoją optymalną krągłość piłka zawdzięcza opatentowanej dętce Zero-Wing. Wysoka szczelność to zasługa wentyla Double-Lock. Piłka posiada atest IMS...

  115,00 zł
 • Wytrzymała skóra syntetyczna pu zalaminowana pianką eva o grubości 3mm zapewnia optymalną miękkość. Konstrukcja oparta na 32 wiązanych termicznie panelach gwarantujących minimalne nasiąkanie wodą i stabilny lot. Innowacyjne połączenie podszewki i dętki zero-wing zapewnia piłce doskonałą siłę odbicia i optymalny, okrągły kształt.

  125,00 zł
 • Wyprodukowana przez firmę Select piłka Super w rozmiarze 5 to meczowy model, który wykonano z niezwykłą dbałością o każdy jej element. Zastosowane do jej produkcji wysokiej jakości materiały zapewniają optymalną krągłość i prosty lot, a także niespotykany komfort użytkowania oraz trwałość.

  149,00 zł
 • Najwyższej jakości zgrzewana termicznie piłka meczowa duńskiej marski SELECT. Przy kopaniu piłka sprawia wrażenie lekkiej i miękkiej. Zachowuje stabilność i doskonale okrągły kształt mecz po meczu. Swoją optymalną krągłość piłka zawdzięcza opatentowanej dętce Zero-Wing, natomiast jej wysoka szczelność to zasługa wentyla Double-Lock. 

  285,00 zł
 • Piłka meczowa absolutnie najwyższej jakości. Przy kopaniu piłka sprawia wrażenie lekkiej i miękkiej. Zachowuje stabilność i doskonale okrągły kształt mecz po meczu. Przetestowana i atestowana przez fifa pod kątem rozmiaru, masy, odbicia i stopnia absorpcji wody. Swoją optymalną krągłość piłka zawdzięcza opatentowanej dętce zero-wing. Wentyl double-lock...

  299,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów