Na sztuczną trawę Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
 • Uniwersalna piłka nożna duńskiej marki Select wykonana z wysokiej jakości materiałów. Swoją optymalna krągłość zawdzięcza dętce zero-wing, a za utrzymanie powietrza w piłce odpowiada wentyl double-lock. Niecodzienna żółto-czerwona kolorystyka sprawia, że piłka nożna nie zginie w tłumie innych piłek. Idealna na prezent zarówno dla kobiety jak i mężczyzny.

  49,00 zł
 • Rekreacyjna piłka renomowanej duńskiej marki SELECT model Leo. Wykonana z materiałów dobrej jakości, optymalną krągłość zapewnia dętka zero-wing, za wysoką szczelność odpowiada wentyl double-lock. Idealnie sprawdzi się podczas rekreacyjnej gry ze znajomymi.

  49,00 zł
 • Ręcznie szyta piłka nożna meczowa wykonana z najwyższej jakości poliuretanowego materiału o charakterystycznej wzorzystej powierzchni. Dzięki dużej trwałości piłka doskonale nadaje się do gry we wszelkich warunkach również do gry na sztucznej trawie. Swoją optymalną krągłość piłka zawdzięcza opatentowanej dętce Zero-Wing.

  75,00 zł
 • Niezwykle wytrzymała i trudno ścieralna piłka gumowa przeznaczona specjalnie do powierzchni żużlowych i kamienistych. Nadaje się także idealnie na zmrożone murawy i lepkie powierzchnie. Piłka jest wykonana z materiału gumowego, wyposażona w specjalne podszycie oraz opatentowany pęcherz Zero-Wing.

  75,00 zł
 • Najnowsza odsłona piłki Select na orlik. Piłka otrzymała zupełnie nowy wygląd i jeszcze nowocześniejsze technologie. Wysokiej jakości piłka do gry na sztucznej nawierzchni wykonana z dobrej jakości materiałów.

  85,00 zł
 • Ręcznie szyta piłka nożna meczowa wykonana z najwyższej jakości poliuretanowego materiału o charakterystycznej wzorzystej powierzchni. Swoją optymalną krągłość piłka zawdzięcza opatentowanej dętce Zero-Wing. Za utrzymanie powietrza w piłce odpowiada specjalny wentyl Double-Lock zapewniający poziom szczelności znacznie wyższy od wymagań FIFA.

  99,00 zł
 • Uniwersalna piłka nożna z wysokiej jakości poliuretanowego materiału o ekskluzywnej teksturze. Swoją optymalną krągłość piłka zawdzięcza opatentowanej dętce Zero-Wing, natomiast jej wysoka szczelność to zasługa wentyla Double-Lock. Piłka jest szyta ręcznie.

  99,00 zł
 • Wysokiej jakości piłka do gry na sztucznej nawierzchni wykonana z dobrej jakości materiałów. Zastosowanie opatentowanej dętki Zero-Wing sprawia, że piłka zachowuje stabilność i okrągły kształt mecz po meczu. Wysoka szczelność to zasługa wentyla Double-Lock.

  99,00 zł
 • Treningowa piłka nożna wykonana z wysokiej jakości materiałów. Piłka przy kopaniu sprawia wrażenie lekkiej i miękkiej. Zastosowanie opatentowanej dętki Zero-Wing sprawia, że piłka zachowuje stabilność i okrągły kształt mecz po meczu. Wysoka szczelność to zasługa wentyla Double-Lock. Piłka posiada atest FIFA Quality

  99,00 zł
 • Najnowsza odsłona topowego modelu piłki Select Numero 10 Advance. Ręcznie szyta piłka nożna meczowa wykonana z najwyższej jakości poliuretanowego materiału o charakterystycznej wzorzystej powierzchni. Dzięki dużej trwałości piłka doskonale nadaje się do gry we wszelkich warunkach również do gry na sztucznej trawie.

  109,00 zł
 • Dzięki wysokiej jakości poliuretanowego materiału w połączeniu z dużą trwałością piłka doskonale się nadaje do gry we wszelkich warunkach. Przetestowana i atestowana przez IMS pod kątem rozmiaru, masy, odbicia i stopnia absorpcji wody. Swoją optymalną krągłość piłka zawdzięcza opatentowanej dętce zero-wing. Wentyl Double-Lock zapewnia piłce wysoką...

  115,00 zł
 • Meczowo-treningowa ręcznie szyta piłka nożna duńskiej marki Select. Model Select Omega wykonany został z wysokiej jakości materiału TPU, wyściełanego pianką, która sprawia, że piłka jest miękka w kopaniu. Swoją optymalną krągłość piłka zawdzięcza opatentowanej dętce Zero-Wing. Wysoka szczelność to zasługa wentyla Double-Lock. Piłka posiada atest IMS...

  115,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów